Articole  |   

Ministerul Mediului pregătește un contract de 4 milioane de euro pentru consultanță și asistență tehnică

Aproape 20 de milioane de lei urmează să fie cheltuite de Ministerul Mediului, în urma unui contract scos la licitație în mandatul interimar al USR-istei Diana Buzoianu. Este vorba despre realizarea unor campanii media care vizează „prevenirea generării deșeurilor și compostarea individuală”.

Citește mai mult

Tag-uri:

Încarcă resurse
7317 resurse încărcate